شوینده صورت

شوینده های صورت محصولاتی هستند که برای پاک کردن آلودگی، چربی و آرایش از روی پوست طراحی شده اند. آنها به باز کردن منافذ پوست کمک می کنند، از ایجاد جوش جلوگیری می کنند و پوست را شاداب و تمیز می کنند.
انواع مختلفی از پاک کننده های صورت در بازار موجود است که هر کدام برای رفع نیازهای خاص انواع مختلف پوست فرموله شده اند. در اینجا برخی از رایج ترین انواع پاک کننده های صورت آورده شده است:

ژل های شستشوی صورت: این پاک کننده ها برای پوست های چرب و مستعد آکنه ایده آل هستند. آنها با ترکیباتی فرموله شده اند که به از بین بردن چربی اضافی و ناخالصی ها از پوست کمک می کند بدون اینکه چربی طبیعی آن را از بین ببرد.

کرم های شوینده صورت: این پاک کننده ها برای انواع پوست های خشک و حساس مناسب هستند. آنها با ترکیباتی فرموله شده اند که به آبرسانی و تغذیه پوست در حین پاکسازی آن کمک می کند.

فوم پاک کننده صورت: این پاک کننده ها برای انواع پوست های مختلط ایده آل هستند. آنها با ترکیباتی فرموله شده اند که به حذف چربی اضافی از ناحیه T کمک می کنند و در عین حال بقیه قسمت های صورت را هیدراته نگه می دارند.

شوینده صورت روغنی: این پاک کننده ها برای انواع پوست از جمله پوست های چرب ایده آل هستند. آنها با ترکیباتی فرموله شده اند که به از بین بردن کثیفی، چربی و آرایش از روی پوست بدون از بین بردن روغن طبیعی آن کمک می کند. علاوه بر انواع شوینده ها بر اساس نوع پوست، انواع مختلفی از پاک کننده ها نیز بر اساس نوع ماده ای که برای پاک کردن طراحی شده اند، وجود دارد.

 

در اینجا برخی از رایج ترین انواع شوینده ها بر اساس مواد آورده شده است:

پاک کننده های آرایش: این پاک کننده ها برای پاک کردن آرایش از روی پوست از جمله ریمل ضد آب و رژ لب با ماندگاری طولانی طراحی شده اند.

پاک کننده های لایه بردار: این پاک کننده ها حاوی موادی مانند آلفا هیدروکسی اسید (AHA) یا بتا هیدروکسی اسید (BHAs) هستند که به حذف سلول های مرده پوست از سطح پوست کمک می کنند.

پاک کننده های Micellar: این پاک کننده ها با میسل های ریز فرموله شده اند که مانند آهنربا عمل می کنند تا آلودگی، چربی و آرایش را از روی پوست جذب و پاک کنند.

 

ما در لابراتوار نوآوری رها، تخصص و فناوری تولید هر نوع پاک کننده را به عنوان محصول با لیبل خصوصی (پرایوت لیبل) به عنوان ظرفیت خالی داریم. چه به دنبال توسعه لاین جدیدی از محصولات مراقبت از پوست باشید یا صرفاً بخواهید یک پاک کننده با کیفیت بالا را به لاین محصولات فعلی خود اضافه کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. تیم کارشناسان ما می توانند با شما همکاری کنند تا یک فرمول سفارشی ایجاد کنند که نیازها و اهداف خاص شما را برآورده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.