سوالات

ما کی هستیم؟

, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا

لابراتوار نوآوری رها

جایی که زیبایی نوآوری را ملاقات می‌کند

ما تولید کننده محصولات کاسمتیک و آرایشی و بهداشتی هستیم که در تولید محصولات مراقبت از پوست و موی ایمن، پاک و سالم در قالب پرایوت لیبل و ظرفیت خالی تخصص داریم. ما در نوع خود بی نظیر هستیم به این دلیل که: تجربه تثبیت شده ما به عنوان تولید کننده محصولات کاسمتیک و همچنین آزمایشگاه های فنی پیشرفته ما و همچنین خطوط و ماشین آلات ساخت و بسته بندی مختلف به ما امکان ارائه خدمات کامل را از طرح اولیه تا تحقق محصول نهایی می‌دهد. همچنین ما به اندازه کافی مشتاق هستیم که بتوانیم فرمول ها و محصولات و متریال جدید را با شرکای خود آزمایش کنیم.

یکی از مزایای کلیدی همکاری با ما به عنوان شریک تولید ظرفیت خالی این است که می توانید محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا و نوآورانه را که منحصر به برند شما هستند به مشتریان خود ارائه دهید.

به عنوان تولید کننده محصولات مراقبتی و آریشی و بهداشتی، ما واقعاً به قدرت گرد هم آمدن و تیم شدن برای خلق ارزش اعتقاد داریم.

ما عاشق ساختن محصولات پوست و مو عالی با دوستانمان هستیم و تولید کننده برند کازمتیک رویایی شما هستیم!

ما به شرکای خود در هر مرحله از فرآیند تولید محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از مو کمک می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که از طریق کنترل کیفیت دقیق، به تمام قوانین و محدودیت‌های نظارتی احترام بگذاریم. ما پشت شما هستیم.

ما تولید کننده ای هستیم که می توانید به او اعتماد کنید.

ما با ما: رویکرد ما با مشتری این است که دائماً ایده‌ها، مفاهیم و استراتژی‌هایی را به اشتراک بگذاریم که این ایده‌ها، مفاهیم و استراتژی‌ها با هم افزایی بین بخش‌های تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی توسعه می‌یابند. لابراتوار نوآوری رها و مشتریان موضوع واحدی هستند که ارزش‌های برند از آن به وجود می‌آید.
نقطه تمایز مهم استراتژی «ما به ما»: تبادل دوجانبه اطلاعات و تجربیات

ما به روابط قوی و مؤثر با مشتریان خود که از نظر ما شرکای واقعی هستند، اعتقاد داریم.
ما خود را ارائه دهندگان محصولات با برچسب خصوصی کلاسیک نمی دانیم به این دلیل که: ما خدمات کاملی را برای ایجاد ارزش برای برندها ارائه می دهیم، از مطالعه روندها و پیشنهادات بازاریابی استراتژیک گرفته تا تحقیق، توسعه و تحقق مفاهیم منحصر به فرد و سفارشی محصول. همه در یکجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *