جایی که زیبایی نوآوری را ملاقات می‌کند

لابراتوار نوآوری رحا

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم

هیجان در مسیر معین و فکر شده، قالب کاری ماست تا پیشبرد اهداف را جذاب کنیم.

ما در نوع خود بی نظیر هستیم

: تجربه تثبیت شده ما به عنوان تولید کننده محصولات کازمتیک و همچنین آزمایشگاه های فنی پیشرفته ما امکان ارائه خدمات کامل را از طرح اولیه تا تحقق محصول نهایی می‌دهد.

پرایوت لیبل، ظرفیت خالی ، آرایشی بهداشتی, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا
لغاتی که مارا معرفی میکند.

درباره رحا

به عنوان تولید کننده محصولات مراقبتی و آریشی و بهداشتی، ما واقعاً به قدرت گرد هم آمدن و تیم شدن برای خلق ارزش اعتقاد داریم.

ما عاشق ساختن محصولات پوست و مو عالی با دوستانمان هستیم و تولید کننده برند کاسمتیک رویایی شما هستیم!

ما به شرکای خود در هر مرحله از فرآیند تولید محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از مو کمک می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که از طریق کنترل کیفیت دقیق، به تمام قوانین و محدودیت‌های نظارتی احترام بگذاریم. ما پشت شما هستیم.

ما تولید کننده ای هستیم که می توانید به او اعتماد کنید.

ما با ما: رویکرد ما با مشتری این است که دائماً ایده‌ها، مفاهیم و استراتژی‌هایی را به اشتراک بگذاریم که این ایده‌ها، مفاهیم و استراتژی‌ها با هم افزایی بین بخش‌های تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی توسعه می‌یابند. لابراتوار نوآوری رها و مشتریان موضوع واحدی هستند که ارزش‌های برند از آن به وجود می‌آید.
نقطه تمایز مهم استراتژی «ما به ما»: تبادل دوجانبه اطلاعات و تجربیات

حاصل سال ها تجربه رها

پایبندی به برنامه ریزی و ایجاد ارتباط عمیق درون و برون سازمانی!

ما به روابط قوی و مؤثر با مشتریان خود که از نظر ما شرکای واقعی هستند، اعتقاد داریم.

14
سابقه کار در این حوزه
9999
مشتریان راضی
23
شراکت استراتژیک
2
دفتر ها
67
اعضای تیم
35
برندها
درباره ما

توضیح بیشتر تولید پرایوت لیبل با ما

لابراتوار نوآوری رحا کارخانه ای است که در زمینه تولید محصولات کازمتیک به صورت پرایوت لیبل یا ظرفیت خالی فعالیت می کند. این بدان معناست که ما برای مشتریانی که می‌خواهند لاین های مراقبت از پوست و مو با برند خود را به مارکت عرضه کنند، محصولات سفارشی تولید می‌کنیم.
ما در لابراتوار نوآوری رحا ، تیمی از متخصصین را داریم که در زمینه تولید محصولات مراقبت پوست و مو و آرایشی و بهداشتی مجرب هستند. ما از نزدیک با مشتریان خود برای درک نیازها، ترجیحات و اهداف آنها کار می کنیم و از تخصص خود برای ایجاد محصولاتی استفاده می کنیم که با مشخصات و نیازهای دقیق آنها مطابقت داشته باشد.
ما طیف گسترده ای از محصولات مراقبتی و آرایشی، از جمله پاک کننده های صورت، تونرها، مرطوب کننده ها، سرم ها، لوسیون های بدن، شامپوها، نرم کننده ها و غیره را ارائه می دهیم. محصولات ما با مواد اولیه با کیفیت بالا، از جمله مواد طبیعی و ارگانیک ساخته شده‌اند، و برای اطمینان از ایمن، موثر بودن و مطابقت با استانداردهای صنعت کازمتیک دنیا، از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنیم.
ما درک می کنیم که نام تجاری یک جنبه ضروری از محصولات پرایوت لیبل است. به همین دلیل است که ما با مشتریان خود برای ایجاد طرح های بسته بندی منحصر به فرد و چشم نواز که شخصیت و ارزش های برند آنها را منعکس می کند، کار می کنیم. تیم طراحی ما می تواند لیبل ها، آرم ها و بسته بندی های سفارشی طراحی کند که محصولات شما را در قفسه ها و آنلاین شاپ ها برجسته کند.
در لابراتوار نوآوری رحا ، ما متعهد به ارائه خدمات و پشتیبانی عالی به مشتریان در کل فرآیند توسعه محصول هستیم. از مشاوره اولیه تا تحویل محصول نهایی، ما با مشتریان خود همکاری نزدیک داریم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها از محصولاتی که تولید می کنیم راضی هستند.
اگر به دنبال شریکی مطمئن برای تولید محصولات کازمتیک با برچسب خصوصی(پرایوت لیبل) خود هستید، لابراتوار نوآوری رحا قطعاً به شما کمک می کند. امروز با ما تماس بگیرید تا درباره خدمات توسعه محصول ما بیشتر بدانید وبا اینکه ما چگونه می توانیم به شما در تولید محصولات مراقبت از پوست یا مراقبت از موی رویایی خود کمک کنیم.