تولید ظرفیت خالی محصولات مراقبت
پوست و مو
در لابراتوار نوآوری رحا

logo

تولید ظرفیت خالی محصولات
مراقبت پوست و مو در لابراتوار نوآوری رحا

مراقبت از مو

, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا
, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا
, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا

مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو به محصولاتی گفته می شود که برای پاکسازی، مرطوب کردن، تغذیه، تقویت، ترمیم، رنگ، حالت دهی و محافظت از مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند برای موهای چرب، خشک، فر، رنگ شده، آسیب دیده، نازک، ضخیم، کم حجم و زیاد حجم باشند. برخی از انواع محصولات مراقبت از مو عبارتند از:

– شامپوها: محصولاتی که برای پاک کردن چربی، آلودگی، رنگ، شوره و سایر ذرات از ریشه و ساقه مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت معمولی، بدون سولفات، ضد شوره، ضد ریزش، ضد وز، ضد پوسته، ضد رنگ پریدگی و ضد آسیب باشند.


– نرم کننده ها: محصولاتی که برای افزایش رطوبت، نرمی، لطافت و انعطاف پذیری مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ماسک، کرم، اسپری، روغن، سرم یا بالزام باشند.


– تغذیه کننده ها: محصولاتی که برای ارائه مواد مغذی، ویتامین، آنتی اکسیدان و مواد معدنی به مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ماسک، کرم، روغن، سرم، اسپری یا امپول باشند.


– تقویت کننده ها: محصولاتی که برای افزایش استحکام، حجم، چگالی و الاستیسیته مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ماسک، کرم، روغن، سرم، اسپری، امپول یا تونیک باشند.


– ترمیم کننده ها: محصولاتی که برای درمان زخم، سوختگی، خشکی، ترک، شکستگی، الکتریسیته ساکن و آسیب های مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ماسک، کرم، ژل، روغن، سرم، اسپری یا امپول باشند.


– رنگ کننده ها: محصولاتی که برای تغییر رنگ، جلوه و درخشندگی مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت رنگ مو، دکلره، هایلایت، لایتنر، تاتو، مژه و ابرو باشند.


– حالت دهنده ها: محصولاتی که برای ایجاد حالت، فرم، مدل و حرکت در مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ژل، موس، واکس، اسپری، پودر، کرم یا فوم باشند.


– محافظت کننده ها: محصولاتی که برای جلوگیری از آسیب های ناشی از عوامل خارجی مثل آفتاب، گرما، سرما، باد، آب و آلودگی به مو استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ضد آفتاب، ضد حرارت، ضد رطوبت، ضد رنگ پریدگی و ضد آسیب باشند.