تولید ظرفیت خالی محصولات مراقبت
پوست و مو
در لابراتوار نوآوری رحا

logo

تولید ظرفیت خالی محصولات
مراقبت پوست و مو در لابراتوار نوآوری رحا

مراقبت از پوست

, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا
, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا
, لابراتوار آرایشی بهداشتی رحا

مراقبت از پوست

محصولات پوستی به محصولاتی گفته می شود که برای پاکسازی، مرطوب کردن، تغذیه، تقویت، ترمیم، زیبایی و محافظت از پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند برای پوست صورت، بدن، دست، پا، لب و چشم باشند. برخی از انواع محصولات پوستی عبارتند از:

– پاک کننده ها: محصولاتی که برای پاک کردن چربی، آلودگی، آرایش و سایر ذرات از سطح پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت صابون، ژل، فوم، شیر، مایع، پد یا دستمال مرطوب باشند.


– لایه بردارها: محصولاتی که برای برطرف کردن سلول های مرده، تیرگی، لک و جوش از پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت اسکراب، ماسک، پیلینگ، پد یا سرم باشند.


– مرطوب کننده ها: محصولاتی که برای افزایش رطوبت، نرمی، لطافت و انعطاف پذیری پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت کرم، لوسیون، ژل، روغن، سرم یا اسپری باشند.


– تغذیه کننده ها: محصولاتی که برای ارائه مواد مغذی، ویتامین، آنتی اکسیدان و مواد معدنی به پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت کرم، سرم، روغن، ماسک یا اسپری باشند.


– تقویت کننده ها: محصولاتی که برای افزایش استحکام، حجم، چگالی و الاستیسیته پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت کرم، سرم، روغن، ماسک یا اسپری باشند.


– ترمیم کننده ها: محصولاتی که برای درمان زخم، سوختگی، خشکی، ترک، التهاب، حساسیت و آسیب های پوستی استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت کرم، ژل، روغن، ماسک یا اسپری باشند.


– زیبایی کننده ها: محصولاتی که برای بهبود ظاهر، رنگ، جلوه و درخشندگی پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت آرایشی، برنز کننده، روشن کننده، شفاف کننده یا پر کننده باشند.


– محافظت کننده ها: محصولاتی که برای جلوگیری از آسیب های ناشی از عوامل خارجی مثل آفتاب، گرد و غبار، باد، سرما و آلودگی به پوست استفاده می شوند. این محصولات می توانند به صورت ضد آفتاب، ضد چروک، ضد لک، ضد جوش، ضد التهاب یا ضد حساسیت باشند.